در شمال چه خبر است؟

مهندس جعفرزاده ایمن آبادی

مهندس جعفرزاده ایمن آبادی

جناب آقای مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در وب سایت تحت مسئولیت خویش تحت عنوان “رفیعی استغفارکند و عذر خواهی نماید” مطالبی نوشته اند که بخشی از آن در زیر می‌آِد:

“اخیرا زمزمه هایی در رابطه با توهینی آشکار به مردم شریف گیلان شنیده میشود . بعد از اعلام موضع چند تن از همکاران و سایرین اصل متن سخنرانی را خواندم ، هم بشدت متاثر شدم و هم چند سوال در ذهنم خطور کرد که امیدوارم این طلبه محترم پاسخی به ان ارایه نماید

١- ایشان در ایام رحلت امام راحل گیلان چکار میکرد ؟ برای تفریح امده بود ؟
٢- آیا ایشان بجز گیلان هیچ کجای دیگر از این کشور نرفته بود ؟ مثلا در همان تهران بزرگ ایشان چشم بسته راه می روند ؟
٣- این طلبه بزرگوار کجا رفته بود ؟ که ان وضعیت را مشاهده کرده بود ؟ ادرس های ایشان شبیه به رفتن در کنار دریا بود ؟ واقعا در زمان رحلت امام (ره) ایشان به کنار دریارفته بود ؟”

سوای اینکه بخش مهمی از بازخواستهای آقای جعفرزاده به طور مثال پرسش اینکه آقای رفیعی فلان وقت فلان جا کار می‌کرده سفسطه و فرافکنی است با این حال در پاسخ ایشان بنده باید عرض کنم که جناب مهندس جعفرزاده سخنان آقای رفیعی توهین به مردم گیلان نبود. بازخواست مسئولین گیلان بود که به وظایف قانونی خود عمل نمی کنند. شاید صحنه های شهرهای ساحلی شمال برای جنابعالی عادی شده باشد ولی ما که از ظهرهای دیگر به شمال می آییم نیازی نداریم ببینیم آقای رفیعی چه می گویدو هم ما و هم مردم متدین و بافرهنگ استانهای شمالی چشم دارند و می بینند که شهر و دیار مردم غیور شمال جولانگاه چه کسانی شده است.

درباره ی علی اکبر دادخواه

دكترای تخصصی مهندسی شيمی: سال 2003 از دانشگاه Texas A&M واقع در شهر كالج استيشن، ايالت تكزاس آمريكا. عنوان رساله دكترا:Hot water extraction with in situ wet oxidation: Polycyclic aromatic hydrocarbons removal from soil. عمده ترين زمينه های پ‍ژوهشی مورد علاقه محيط زيست، بيوتكنولوژی، نانو مواد، انرژی.
برچسب خورده : , , , . Bookmark the پیوند یکتا.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*