گناه داره آخه!

آدم گاهی دلش برای بعضیها میسوزد. مثلا یکی از این آدمها این آقایی است که گفته:

“… در طول سال فقط برنامه‌ی «ماه‌عسل» را اجرا می‌کند و کار دیگری ندارد و برای این برنامه هم رقم دریافتی‌اش ۴۵ میلیون تومان است” آخیش فقط همین۴۵ ملیون برای پیدا کردن سوژه هایی که بعضیاشون مثل نخود و لوبیا در کشور ریخته اند و بعضی هم چه عرض کنم بیشتر به درد تیمارستان می‌خورند تا میهمان برنامه قبل از افطار شدن و معروف شدن مثل آن دیوانه‌ای که برای رسیدن به خواسته نفسانیش دست به خودکشی زده یا آن افرادی که به شغلهایی آشغالی مثل خانم پوزر روی آورده‌اند.

یعنی ایشان  برای یک برنامه ۳۰ ساعتی بیشتر از کل حقوق یک استاد دانشگاه با بیش از سالها سابقه و هزاران مسئولیت که تمام سال باید تدریس و پژوهش داشته باشد و مسئول تربیت نسل مهندس و دانشمند آینده کشور باش را دریافت می‌کنند. تازه یک طوری هم رقم را بیان می‌کنند که دل آدم برایشان کباب می‌شود!!

درباره ی علی اکبر دادخواه

دكترای تخصصی مهندسی شيمی: سال 2003 از دانشگاه Texas A&M واقع در شهر كالج استيشن، ايالت تكزاس آمريكا. عنوان رساله دكترا:Hot water extraction with in situ wet oxidation: Polycyclic aromatic hydrocarbons removal from soil. عمده ترين زمينه های پ‍ژوهشی مورد علاقه محيط زيست، بيوتكنولوژی، نانو مواد، انرژی.
برچسب خورده : , , . Bookmark the پیوند یکتا.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*